Перейти до основного вмісту

Вибираємо комфортні пози для сну

Пандопоради

Під час вагітності жіноче тіло постійно змінюється, адаптуючись до зростання плода. Живіт поступово збільшується, підвищується навантаження на опорно-рухову систему, особливо зону попереку. І багато жінок скаржаться, що, починаючи, з 6-7 місяця вагітності, їм все важче підібрати комфортні пози під час сну. А якщо їх і вдається знайти, через кілька тижнів вони теж стають непридатними.

Саме тому сьогодні ми присвятили увагу підбору комфортних поз під час сну для вагітних. Звичайно, представлені рекомендації є базовими й вони потребують індивідуального випробування кожною жінкою. Проте, такі універсальні поради виявляються корисними для більш ніж 90% майбутніх породіль.

Рекомендації вагітним жінкам

Корисними помічниками під час сну стають подушки. Бажано, аби на ліжку було 5-6 виробів різного розміру та м'якості. Завдяки цьому вдається методом випробувань підібрати та створити ефективну опорну систему, підкладаючи подушки під ноги, шию, боки.

Спеціалісти рекомендують обов'язково спробувати сон на лівому боці із зігнутими ногами. Коли вагітна жінка спить на правому боці, збільшується навантаження на серцево-судинну систему. Здавлення порожнинної вени призводить до порушення нормального кровообігу, що стає причиною запаморочення. Сон на лівому боці однозначно схвалюють не менше половини опитаних вагітних жінок.

Слід розуміти, що не тільки фізичні зміни тіла впливають на комфорт нічного сну, а й активність малюка. А вона багато в чому залежить від того, як майбутня матуся провела день і чим займалась в останні години перед відпочинком. Аби малюк поводив себе вночі спокійно, жінці рекомендується уникати підвищеної фізичної активності перед сном — краще знайти час для розслаблення.

 

Сніжна Панда любить Вас!