Перейти до основного вмісту

Новонароджений

Найважливіше оточення малюка — його батьки. Їх поведінка дуже сильно впливає на становлення особистості дитини, адже мама й тато є авторитетами. Бажаючи, аби дитина зростала гідним членом суспільства, батьки цікавляться питаннями стосовно її правильного виховання. І цей процес починається з перших днів життя малечі.

Годування дітей грудьми з перших днів їхнього життя — природний процес та безцінний дар як для новонароджених, так і для матусь. І річ йде не тільки про обов'язкове насичення крихітки поживними речовинами, а й про створення міцних сімейних уз. Але жінка, яка народила вперше, знає про грудне вигодовування лише теорію.

Досвідчена мама знає, що кишкові кольки — невід'ємний етап розвитку малюка. Але жінка, яка народжує вперше, може запанікувати, коли зіткнеться з такою проблемою. Проте, серйозних причин для паніки немає. Кишкові кольки найчастіше є результатом змін у кишково-шлунковому тракті дитини.

Як відомо, взимку досить непросто знайти свіжі овочі і фрукти, такі багаті вітамінами і мінералами. У магазинах асортимент цих продуктів не вичерпується в будь-який час року, проте свіжість і якість багатьох з них досить сумнівні.