Перейти до основного вмісту

Святкуємо 1-й День народження малюка

Малеча до року

День народження — єдине персональне свято у житті кожної людини. Оточення друзів та родичів, гарний настрій, цікаві подарунки, смачний стіл — лише основні його атрибути. Майже всі дорослі люди люблять свій День народження. Але для малюка, якому виповнюється всього 1 рік, його персональне свято не має ніякого значення, адже він свідомо ще нічого не розуміє.

Проте, святкування Першого Дня народження — подія, варта пильної уваги та клопоту зі сторони батьків. Саме з цієї урочистості починається традиція щорічних зустрічей, вітань, подарунків. Як святкувати 1-й День народження малюка — особиста справа кожної сім'ї. Але варто враховувати кілька рекомендацій:

  • Влаштовуйте приймання гостей вдома. В оточенні рідних стін дитина почуває себе впевнено, адже їй усе знайомо. Святкування ж у кафе може стати причиною стресу, який посилиться у момент приходу гостей — купи незнайомих для малюка людей.
  • Обов'язково знімайте фото та відео. Такої події у житті дитини вже не буде. Тому батькам важливо подбати, аби зафіксувати якомога більше цікавих моментів. Для цього рекомендується запросити на свято професійного фото- та відеооператора.
  • Даруйте цікаві та корисні подарунки. Насправді, малюку байдуже, які подарунки йому презентують, адже він мало що розуміє. Проте, дуже приємно, коли іграшка, отримана ще наприкінці першого року життя, стає улюбленою на довгий строк. Даруйте те, що залишиться напам'ять.

Влаштувати яскравий і цікавий Перший День народження дитині — означає, подарувати їй багато позитивних емоцій, які неодноразово можна буде згадувати, переглядаючи  святкові фото та відео. Ця урочистість — перша у череді персональних свят дитини. І варто подбати про те, аби вона стала насправді феєричною!

 

Святкуйте разом зі Сніжною Пандою!