Перейти до основного вмісту

Як привчити малечу до горщика

Малеча 1-3 роки

Не так давно матусі нерідко змагалися, чия дитина раніше за всіх почала сідати на горщик. Адже ще кілька десятиліть тому доводилося прати пелюшки. Сьогодні на зміну їм прийшли підгузки. Проте процес привчання дітей до горщика не втрачає актуальності. Батьки б'ються над вирішенням цього завдання місяцями. І далеко не всі можуть похвалитися видатними результатами. Як же привчити малюка до горщика? Наведемо кілька дійсно дієвих порад.

Корисні поради

Важливе завдання, яке повинні вирішити батьки — мотивувати дитину сідати на горщик. А от способів мотивування існує дуже багато. Основні з них:

  • схвалення малюка;
  • нагорода іграшками;
  • приклади з героями улюблених казок та мультфільмів.

Діти дуже люблять, коли їх хвалять, особливо батьки. Навіть якщо малюк соромиться, йому дуже приємно чути у свою адресу слова схвалення. Тому батькам достатньо хвалити дитину, коли вона проситься на горщик. Посилити ефект дозволяють іграшки. Можна купити особливі іграшки, які малюк дуже любить, але рідко отримує. І їх слід давати виключно як нагороду за кожний успіх дитини.

Ще один дієвий спосіб — наведення прикладів з героями казок та мультфільмів. У кожної дитини є свої улюбленці. І якщо малюку розповісти цікаву історію, зв'язавши казкового героя з горщиком, він отримає сильну мотивацію діяти на основі його прикладу. В результаті, дитина буде проситися на горщик одразу.

Привчати малюків до горщика можна у будь-якому віці. Починати цей процес рекомендується, коли дитина вже зможе самостійно рівно сидіти. Не слід лаяти малюка — успіху можна досягти простіше й швидше, створивши сильну мотивацію!

 

Сніжна Панда розуміє малюків!