Перейти до основного вмісту

Малеча 1-3 роки

Коли малюк досягає річного віку, його активність часто стає приводом для батьків відкладати всі свої справи, аби займатися виключно його розвитком. І річ не тільки в щирій любові мами й тата до своєї дитини, а й у тому, що вона повинна бути під постійним наглядом. Саме в 1-3-річному віці малюк найбільш інтенсивно пізнає навколишній світ.

Усі батьки бажають, аби їх діти зростали здоровими, розумними та щасливими. І їм варто запам'ятати одну важливу істину: розвиток малюка на 50-100% залежить від мами й тата. Звичайно, є багато природних факторів: активність, допитливість дитини, спадковість та інші.

Материнське молоко — основний продукт харчування дітей у віці до одного року. Перші 6 місяців життя малюка рекомендується вигодовувати виключно молоком. І лише по досягненню ним піврічного віку можна задуматись над поступовим розширенням його раціону.

Не так давно матусі нерідко змагалися, чия дитина раніше за всіх почала сідати на горщик. Адже ще кілька десятиліть тому доводилося прати пелюшки. Сьогодні на зміну їм прийшли підгузки. Проте процес привчання дітей до горщика не втрачає актуальності. Батьки б'ються над вирішенням цього завдання місяцями. І далеко не всі можуть похвалитися видатними результатами. Як же привчити малюка до горщика?