Перейти до основного вмісту

Визначаємо стать малюка - народні та медичні методи

Визначаємо стать малюка - народні та медичні методи

Народження дитини — довгоочікувана подія для всіх батьків. І коли постійно думаєш про майбутнє поповнення сім'ї, звичайно, цікавість бере своє. Хочеться обов'язково дізнатися, хто ж з'явиться на світ: хлопчик чи дівчинка. Щоб це визначити, існують як народні, так і медичні методи. Жоден з них не гарантує отримання на 100% правильної відповіді. Але у більшості випадків цікавість приносить свої плоди.

Народні методи визначення статі майбутньої дитини

З давніх-давен стать ще ненароджених малюків визначають за такими ознаками:

  • форма живота;
  • зовнішній вигляд матусі;
  • смакові пріоритети майбутньої породіллі.

Якщо живіт випирає вперед і виглядає як велика куля, ймовірно, у ньому знаходиться хлопчик. А якщо живіт не дуже виділяється, розпливається до боків, скоріш за все він слугує домівкою для дівчинки. Ще одною прикметою очікування на майбутню принцесу є зовнішній вигляд матусі. Мають місце явні проблеми зі шкірою чи волоссям? У таких випадках кажуть, що вся краса мами передалась її доньці. А от якщо майбутня породілля любить гостру, солону їжу, м'ясо, чорний хліб, це означає, що сил набирається підростаючий богатир. Нарешті, якщо під час сну матуся помітно більше відпочиває на правому чи лівому боці, можна чекати на дівчинку чи хлопчика відповідно.

Медичні методи визначення статі майбутньої дитини

Сучасна медицина подарувала суспільству 2 основних способи:

  • хімічний аналіз сечі майбутньої породіллі;
  • УЗД.

 Хімічний аналіз являє собою процедуру, схожу на виявлення вагітності. Але замість смужок у сечу додаються краплі спеціальних розчинів, які є у багатьох приватних клініках. Достатньо почекати 5 хвилин — і сеча стає помаранчевою чи зеленою, що свідчить про присутність у животі дівчинки або хлопчика відповідно.

 Класичним та більш розповсюдженим методом є УЗД. За допомогою спеціального обладнання, яке генерує ультразвукові коливання, вдається отримати цифрове зображення малюка. І вже досвідченим оком лікар виявляє ознаки, за якими можна зробити висновок про народження дівчинки або хлопчика. Щоб зробити прогноз максимально точним, рекомендується використовувати як народні, так і медичні методи одночасно.

 

Сніжна Панда чекає на малюка разом з Вами!