Перейти до основного вмісту

3 способи вибору імені дитини

3 способи вибору імені дитини

Рекомендації щодо вибору імені для дитини

Зазвичай батьки починають вибирати ім'я малюку ще до того, як він з'являється на світ. І оскільки немає 100% впевненості у тому, хлопчик народиться чи дівчинка, у більшості випадків приймається два рішення. Вибір імені майбутньої дитини — непроста задача: мама, тато, бабусі та дідусі — кожен може наполягати на своїх побажаннях. Але до вирішення цього завдання треба підходити не тільки емоційно, а й зі здоровим глуздом. Тому ми пропонуємо розглянути 3 основних способи вибору імені для малюка.

 1 спосіб: на честь видатного члена сім'ї

Якщо тато або мама, дідусь, бабуся чи хтось з пращурів — гордість для всіх родичів, назвати малюка на його честь буде вдалим рішенням. Всі вихваляють видатного члена сім'ї, добре про нього висловлюються у будь-якій ситуації, завжди раді зустрічі. Коли дитина бачить це з перших днів свідомого життя, вона проникається гордістю, підвищується її самооцінка. Малюк орієнтується на видатного родича, аби його теж всі так любили. І це багато в чому визначає його життєвий шлях.

 2 спосіб: за сумісництвом імені, по батькові та прізвища

Керуючись даним методом, слід дотримуватись двох основних принципів:

  •  відповідність прізвища, імені, по батькові за рідкістю, етнічною належністю;
  •  відсутність скупчення голосних чи приголосних звуків на початку/кінці кожного слова. 

За першим принципом: Коваленко Клеопатра Дмитрівна — не дуже доречно, а Коваленко Тетяна Дмитрівна — більш доречний вибір. За другим принципом: Корольов Володимир Русланович — важка для вимови комбінація, а Корольов Євген Русланович — помітно легша.

 3 спосіб: за календарем

Як у християнстві, так і в інших релігіях простежується зв'язок різних дат з видатними людьми. Наприклад, у православному календарі можна зустріти свята Михайла, Святого Миколая, Петра та Павла тощо. Якщо сім'я вірує в Бога і він дарує їй дитину у святковий день, можливо, це — знак. Назвати малюка іменем видатного діяча — означає, подарувати йому можливість відчувати додаткову гордість та радість кожного року, у свій день народження.

Вибір імені для дитини — справа суто індивідуальна. Наведені способи являють собою лиш рекомендації. А остаточне рішення сумісно повинні приймати батьки!

 

Сніжна Панда розуміє малюків!