Перейти до основного вмісту

Чекаємо на маля

Прийнято вважати, що пологи - це завжди боляче і страшно. Майбутні мами в очікуванні важливої події, борознять простори інтернету в пошуках історій від жінок, що вже пережили ЦЕ. А ще дуже бояться і хвилюються. Але що може налаштувати дівчат в «цікавому» положенні на позитивний лад? Звичайно ж історії з пологових будинків, від яких хочеться посміхнутися або навіть розсміятися в голос!
Народження дитини — довгоочікувана подія для всіх батьків. І коли постійно думаєш про майбутнє поповнення сім'ї, звичайно, цікавість бере своє. Хочеться обов'язково дізнатися, хто ж з'явиться на світ: хлопчик чи дівчинка. Щоб це визначити, існують як народні, так і медичні методи. Жоден з них не гарантує отримання на 100% правильної відповіді. Але у більшості випадків цікавість приносить свої плоди.
Народження малюка — важлива сімейна подія, яку батьки чекають з нетерпінням та хвилюванням. Саме тому вони намагаються заздалегідь визначити дату пологів та підготуватися до появи новонародженого. Але розрахувати її з точністю до дня неможливо. Проте, є багато методів, за допомогою яких можна дізнатися орієнтовану дату пологів. Розглянемо основні з них.
Зазвичай батьки починають вибирати ім'я малюку ще до того, як він з'являється на світ. І оскільки немає 100% впевненості у тому, хлопчик народиться чи дівчинка, у більшості випадків приймається два рішення. Вибір імені майбутньої дитини — непроста задача: мама, тато, бабусі та дідусі — кожен може наполягати на своїх побажаннях.